Basis revisieset, telescoop, 2 vleugels, toepasbaar op Otis Prima-S/Sencia schachtdeur

Basis revisieset, telescoop, 2 vleugels, toepasbaar op Otis Prima-S/Sencia schachtdeur
Basis revisieset, telescoop, 2 vleugels, toepasbaar op Otis Prima-S/Sencia schachtdeur
Onze sets zijn samengesteld op basis van de meest voorkomende uitvoeringen. Wij adviseren u altijd de inhoud zorgvuldig te controleren en te vergelijken met uw deur.

Artikelnummer

DC13-150-015

Gewicht   

2,000 KG

 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Set bestaat uit:
DC13-10-026 Deurrol, 55mm, asgat M8, incl. bout, toepasbaar op Otis Prima 2 Plus schachtdeur    
DC13-10-031 Kabelrol, 62mm, asgat 8mm, toepasbaar op Otis Prima 2 Plus schachtdeur    
DC13-40-005 Ondergeleiding,18mm, kunststof, toepasbaar op Otis Pax/Prima cabine/schachtdeur   
DC13-60-011 Deurcontact, incl. brugstuk, toepasbaar op Otis Prima/Sencia schachtdeur    
Opties:    
DC13-110-026 Grendelrol, 38mm, asgat 10mm, toepasbaar op Otis Prima Plus/Sencia schachtdeurgrendel   
DC13-20-009 Universele koppekabel, ø 3mm, L=5000mm,Toepasbaar op Otis Prima, Techna en Europa cabine/schachtdeur, incl. diverse accessoires en inbussleutel.   
DC13-10-031 Kabelrol, 62mm, asgat 8mm, toepasbaar op Otis Prima 2 Plus schachtdeur  t.b.v. sluitgewicht  
DC13-20-009 Universele sluitgewichtkabel, ø 3mm, L=5000mm,Toepasbaar op Otis Prima, Techna en Europa cabine/schachtdeur, incl. diverse accessoires en inbussleutel.    
 

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Voor 14:00 besteld, zelfde dag verzonden

Voor 14:00 besteld, zelfde dag verzonden

Vanaf € 450, -- geen verzendkosten in Nederland (behalve sensorlijsten)

Wij werken continu aan deze webshop, kunt u het artikel wat u zoekt toch niet vinden stuur dan een email naar info@dynso.nl

In verband met uw en onze veiligheid leveren wij uitsluitend producten en diensten aan lift-gerelateerde bedrijven (business to business, B2B).
Het installeren van onze producten moet uitgevoerd worden door een gecertificeerde monteur, onze monteurs zijn allemaal in het bezit van de benodigde diploma's en certificaten.